June 23, 2024

تخته نرد با بت برو

backgammon betboro

برای شروع بازی تخته نرد شما ابتدا بازی تخته نرد را از قسمت “بازی ها” در وبسایت انتخاب می‌کنید، سپس دو راه در جلوی شما هست، اینکه یکی‌ از میز‌هایی‌ که کاربر‌های دیگه ساخته ا‌ند را برای بازی کردن انتخاب کنید یا اینکه خودتان یک میز درست کنید و منتظر باشید تا کاربر دیگر وارد میزی که ساختید بشوند و بازی را شروع کنند. در هر دو صورت قوانینی برای هر میز توسط سازنده میز وضع می‌شود.اگر خود شما میز را میسازید، توجه کنید که چه قوانینی برای بازیتان وضع می‌کنید، در صورتی‌ که یک میز را برای بازی کردن انتخاب می‌کنید حتما قوانین بازی را مطالعه کنید و اگر مبلغ بازی و قوانین باب میلتان بود بازی را با حریفتان شروع کنید.

قوانینی که وضع می‌کنید شامل فاکتور‌هایی‌ از قبیل زمان بازی، مبلغ، تعداد دست‌هایی‌ که مد نظراست برای یک راند از بازی، امکان دو برابر کردن مبلغ، وجود امتیاز اضافه برای مارس کردن و چندین قانون دیگه می‌شود که هنگام شروع کردن بازی میتوانید کامل آن را بررسی کنید.

واحد پولی در بازی تخته اختصارا با اسم چیپ (ژتون)شناخته می شود. ارزش هر چیپ در این بازی تقریبا برابر با قیمت دلار است، اما قبل از شروع مسابقه می توانید ارزش هر چیپ را از چت زنده سوال بفرمائید.